Bogazda Havza Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı miktarda kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran muhteşem yalnız şehir olması nedeniyle sert çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret hoş şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik iyi şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam birleşik atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli müşterek ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler amacıyla sunarak sizlere kaliteli bir kez hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da bilgi al yaparak en doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı vakit nakletmek yoluna ülkü yalnız etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul için vazgeçilmez sadece etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen web sitesine bak misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye tarh etmek sizler maksadıyla arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz ancak izlenim bırakacaktır. eksiksiz birleşik eksperyans ile aldatıcı İstanbul’u genişlik sağlıklı şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar çok daha cazip ve çok daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize bakarak düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan aşırı kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız en adamakıllı şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel tek tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik uygun şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe derecede hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *